preskoči na sadržaj

Osnovna škola Kaštanjer Pula

Login
Tražilica
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Natjecanje DABAR

Popis dodatnih materijala

Pula

UPISI U SREDNJE ŠKOLE

Edmodo za učenike
E portal Nikola Tesla
 

 

Škola bez nasilja

Za djecu
 
 

 

Anketa
Što mislite, da li bi trebalo organizirati više oblika izvanučioničke nastave ( npr. terenski rad, boravak u prirodi, izleti i sl)?




 
 
 
 
 
 
 
 

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 3. 2011.

Ukupno: 610409
Danas: 150
Panoi
Listopad u našoj školi
 
Učimo kineski jezik
Događanja

Natjecanje "Pula moj grad 2017"

Karla Jelenić

4. mjesto

Mate Ljubić, 5.r.

Natjecanje "Pula moj grad 2016"
1. nagrada

Filip Kurtović

 
Katarina Benčić
 
Zavičajna nastava
Projekt "Kartulina z Istre"
 
Proljeće
Pozitiva
Dani kruha

Radovi učenika

Noemi Vučković
Lucija Višković
Lovro Milinković
Lana Šešelj
Lucija Višković
Alex Cvek
Tea Petelinec
Leon Nađ
Lucija Višković
Blaž Buić
Bojan Dimitrić

 

Priloženi dokumenti:
P1000797.JPG
P1000798.JPG

Psi u školskom dvorištu ?
 
Volimo pse, ali im nije mjesto u školskom dvorištu!
Katarina Benčić
 
Elena Bužleta
IZLOŽBA FOTOGRAFIJA

Kliknite na fotografiju i pogledajte izložbu "Sunce"  naše talentirane učenice Ivane Kutlača

 

Radovi učenika -Glogster
 

 Lucija Rukavina, 7.a

Monika Dilber, 7.a

 

 
Trka Uljanika 
Noemi Vučković, Paint
 
Glog, Bilić Stella, 8.r.
 
Glog, Ivana Kopričanec, 8.r.
 
Glog, Toni Božac, 8.r


 

1.mjesto - Pula moj grad

Animacije, Noemi Vučković, 7.r

 

3.mjesto - Pula moj grad
Digitalni crtež, Karin Kariko, 5.r

 

 

RASPORED INFORMACIJA

RAZ

IME I PREZIME UČITELJA

PREDMET

TERMIN UJUTRO

TERMIN POSLIJEPODNE

1.A

BRANKA MEDANČIĆ

RAZREDNA NASTAVA

Pon-10.40

Uto – 16.45

1.B

LARA ČIKADA

RAZREDNA NASTAVA

Pon-10.40

Uto – 16.45

1.C

ANSILA BEGIĆ ČADŽIĆ

RAZREDNA NASTAVA

Čet- 11.30

Uto-17

2.A

IGOR MIHOVILOVIĆ

RAZREDNA NASTAVA

Pon- 7.10 – 7.55

Pon-16.45- 17.30

2.B

GORDANA SAULIG

RAZREDNA NASTAVA

Pon- 7.10 – 7.55

Pon-16.45- 17.30

2.C

VERA ŠKRINJAR

RAZREDNA NASTAVA

Pon- 7.10 – 7.55

Pon-16.45- 17.30

3.A

KATICA LUČIĆ

RAZREDNA NASTAVA

Uto – 9.50 – 10.40

Uto – 17-18

3.B

MARIJA ČULINOVIĆ

RAZREDNA NASTAVA

Sri-10.45-11.30

Sri-16.45-17.30

3.C

MIRJAM SERBLIN

RAZREDNA NASTAVA

Po dogovoru

Čet-16

4.A

MAGDALENA Č. ŠVERKO

RAZREDNA NASTAVA

Srijeda – 10-10.45

Čet-17-18

4.B

ERŽEBET KVARANTA

RAZREDNA NASTAVA

Uto-9.55-10.40

Čet- 17

4.C

VERA ŠEBELIĆ

RAZREDNA NASTAVA

Četvrtak – 10.40 – 11.30

Četvrtak -17-18

5.A

IVANA MARIJANOVIĆ

GEOGRAFIJA

1.i3.pon u mj. -9.55-10.40

2.i4.

5.B

NATAŠA ILIĆ AGATIĆ

HRVATSKI JEZIK

Sri 8.00, pet-10.00

Zadnji pet. u mj. 17.00

5.C

ALEKSANDAR GADŽIĆ

TJEL.-ZDR.KULTURA

2.i4. sri u mj.10-10.40

2.i 4.sri u mj. 17-18

6.A

MARTINA LIVOVIĆ

MATEMATIKA

2.i4.uto-10-11

1.i3. čet u mj. 17.30-18.30

6.B

NEVENA STARČEVIĆ

LIKOVNA KULTURA

1.i.3.-pon u mj.- 9.55

2.i.4.sri u mj. u 17.00

6.C

TATIANA GIORGI

GLAZBENA KULTURA

Po dogovoru

2. i 4 sri u mj.- 16.30

7.A

EMI BELUŠIĆ

ENGLESKI JEZIK

1.i3. pon u mj.10.45 – 11.30

2.i.4. uto u mj. 17-18

7.B

IVANA MARIČIĆ

POVIJEST

Utorkom u 11

2.i.4.sri u 17

7.C

ILIJA ĆORIĆ

HRVATSKI JEZIK

1.i3. uto u mj.10-10.40

2.pon u mj. U 17.00

8.A

ECIO BOŽAC

MATEMATIKA

1.i 3.sri u mj.11.30

2.i.4 sri u mj. 17-18

8.B

SANDRA PAVLETIĆ

TJEL.-ZDR.KULTURA

1.i3.uto u mj. -9-9.45

Zadnji pet u mj. – 17-18

8.C

TATJANA GUŽVIĆ

MATEMATIKA

1.I 3. sri u mj.9.00 -INF

2.-4.sri u mj.16.00 M2

 

MIRJANA FIORIDO

HRVATSKI JEZIK

Uto - 10.40 – 11.30

/

 

ANITA STIPIĆ

ENGLESKI JEZIK

Pet- 8.50 – 9.35

/

 

JELENA BUGARSKI

PRI/BIO

Pon- 12-.25- 13.10

/

 

ARIANA BEBEK

POVIJEST

Uto-9.50-10.40

 

 

MATIJA ŽIVKOVIĆ

GEOGRAFIJA

Uto- 12.30- 13.15

 

 

SANJA GRGORINIĆ

FIZIKA

Pet- 8.50-9.35

/

 

DARINKA TUZLIĆ

KEMIJA

1.pon u mj.-13.15

/

 

BLANKA DUŽMAN

TEHNIČKA KULTURA

Čet- 12.20

/

 

SANJA RUBBA

TALIJANSKI JEZIK

Čet- 10.45- 11.30

/

 

ALDA TRBOJEVIĆ

TALIJANSKI JEZIK

/

Petak 10-10.45

 

NIKOLINA STJEPANOVIĆ

INFORMATIKA

Pon- 12.20-13.10

/

 

KATJA DAMJANIĆ

VJERONAUK

/

Srijeda 15.10 – 15.55

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
preskoči na navigaciju