Poštovani roditelji/ skrbnici,

 

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih donijelo je 2. siječnja 2025. godine Protokol  o kontroli ulaska i izlaska u školskim ustanovama koji je izrađen s ciljem osiguravanja veće sigurnosti u školskim ustanovama, odnosno osnovnim školama, srednjim školama i učeničkim domovima, zaštite učenika i svih radnika u školskim ustanovama te prevencije mogućih situacija povećanog rizika.

U prilogu ove vijesti nalazi se Odluka ministra te Protokol.

Interni Protokol je u izradi i bit će uskoro objavljen.

 

Ravnateljica Nada Crnković

 

Items per page
Loading
Empty
No attachments found.
Skip to content